Úklid kanceláří a komerčních objektů

Úklid pro firmy

Úklid pro firmy

Jsme profíci na úklid nebytových objektů

Poskytujeme pravidelný úklid kanceláří a komerčních ploch vč. přilehlých prostorů nejen v Praze a okolí. Pro udržení kvalitní čistoty velkých objeků a ploch je nezbytný patřičný pravidelný úklid. Nabízíme komplexní úklidové a správcovské služby nebytových prostor. Lepší úklid Praha vám rád pomůže s úklidy kanceláří a objektů profesionálně za pomoci své vlastní úklidové techniky a školených zaměstnanců.

Pečlivě a pravidelně se věnujeme školení našich pracovníků a používáme technologie na špičkové úrovni. Proto úklid kanceláře nebo jiných prostor odpovídá představám o dokonalé čistotě. Naši zaměstnanci jsou zkušení odborníci, kteří se průběžně vzdělávají ve svém oboru. Samozřejmostí u nás je pojištění odpovědnosti za škodu do výše 5 mil. korun, profesionální úklidová technika a ekologické přípravky.

Kontaktujte nás

Garance kvality služeb

Zjistíme vaše potřeby
Provedeme domluvenou službu
Zkontrolujeme kvalitu úklidu
Další spokojený zákazník

Garance kvality služeb

Garance kvality služeb

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová a snažíme se především vytvořit dlouhodobý profesionální obchodní vztah. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb garantujeme, že naše práce bude vždy perfektní.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Společnost Lepší úklid s.r.o., je pojištěna proti způsobené škodě do výše 5 000 000 Kč. V případě, že by někteří z našich pracovníků škodu způsobili, garantujeme plnou náhradu způsobené škody.