Reference našich klientů

Vladimír Bazal

Metrostav, a.s.

Spolupráce se společností Lepší úklid s.r.o. probíhá od začátku 2015 a stále trvá. Zástupci firmy jsou flexibilní a komunikativní. V případě problému je vše řešeno rychle a k naší spokojenosti.

Pavel Tuleškov

Maxíkova jazyková školka a jesle

Lepší úklid pro nás dělá už několik let a vzájemnou spolupráci si nemůžu vynachválit. Zajišťují úklid v našich několika pobočkách. 

Karel Káš

New Logic Digitální Agentura

Rád spolupracuji s Lepším úklidem. Dodávají skvělou službu, úklid je perfektní, zaměstnanci spolehliví a milí. Za nás mohu jen doporučit. 

Martin Novota

Absolutum boutique hotel

Lepší úklid pro nás pracuje už několik měsíců. Se službami a jednání pracovníků jsme velmi spokojeni. Za náš tým můžeme tým jedině doporučit.

Radek Šachl

Trigema Facility

Lepší úklid nám dodává komplexní služby v rámci úklidů domů, údržby ploch a majetku. Mohu jen doporučit.

Kateřina Antonová

AVnet

Spolupráci s Lepší úklid s.r.o. hodnotím jako velmi úspěšnou a firmu považuji za kvalifikovaného a spolehlivého dodavatele úklidových služeb. 

Luboš Jelínek

Nilfisk s.r.o

Děkujeme tímto úklidové společnosti Lepší úklid s.r.o. za dosavadní příkladnou spolupráci a potvrzujeme ji i pro kalendářní rok 2017.

Bc.Iveta Nová

Klub Klamovka DDM

Chci poděkovat nejen za skvěle odvedenou práci, ale také za Vaši ochotu, přístup a spolehlivost. Našim poněkud "nestandardním" požadavkům firma vždy bez problémů vyhověla a úklid provedla velmi pečlivě.

Pro koho pracujeme?

Reference na úklid a správu objektů podobné vašemu zadání

Jsme na trhu už přes 13 let a většina našich klientů je s námi stejně dlouhohu dobu. Spolupracujeme například s digitální agenturou New Logic, Maxíkovou jazykovou školkou nebo boutique hotelem Absolutum.
Výsledky našich služeb v oblasti úklidu a správy majetku nemusíme dlouze obhajovat. Mluví za nás reference našich spokojených klientů z řad firem i soukromých osob.

Napište nám. Rádi vám předložíme reference služeb z oblasti, která vás bude zajímat. V případě zájmu předáme kontakt na osobu z předložené firmy pro osobní referenci.

Vyžádat si reference

Naši klienti

Pojistovna
Newlogic
Re Max
STRV
Czech Outdoor
Praha4
Metrostav
Trigema
Taste
Absolutum
Kapitol
SVJ
Credo
SUBTERA
Fresenius Medical Care
BurdaInternational
Scio
AV NET
Maxíkova jazyková školka a jesle
AMI Communications
SFG
CzechPromotion
Kyowa
NNIT
Odborový svaz
Vetcentrum