Reference našich klientů

Pavel Tuleškov

Maxíkova jazyková školka a jesle

Lepší úklid pro nás dělá už několik let a vzájemnou spolupráci si nemůžu vynachválit. Zajišťují úklid v našich několika pobočkách. 

Karel Káš

New Logic Digitální Agentura

Rád spolupracuji s Lepším úklidem. Dodávají skvělou službu, úklid je perfektní, zaměstnanci spolehliví a milí. Za nás mohu jen doporučit. 

Martin Novota

Absolutum boutique hotel

Lepší úklid pro nás pracuje už několik měsíců. Se službami a jednání pracovníků jsme velmi spokojeni. Za náš tým můžeme tým jedině doporučit.

Radek Šachl

Trigema Facility

Lepší úklid nám dodává komplexní služby v rámci úklidů domů, údržby ploch a majetku. Mohu jen doporučit.

Kateřina Antonová

AVnet

Spolupráci s Lepší úklid s.r.o. hodnotím jako velmi úspěšnou a firmu považuji za kvalifikovaného a spolehlivého dodavatele úklidových služeb. 

Luboš Jelínek

Nilfisk s.r.o

Děkujeme tímto úklidové společnosti Lepší úklid s.r.o. za dosavadní příkladnou spolupráci a potvrzujeme ji i pro kalendářní rok 2017.

Bc.Iveta Nová

Klub Klamovka DDM

Chci poděkovat nejen za skvěle odvedenou práci, ale také za Vaši ochotu, přístup a spolehlivost. Našim poněkud "nestandardním" požadavkům firma vždy bez problémů vyhověla a úklid provedla velmi pečlivě.

Vladimír Bazal

Metrostav, a.s.

Spolupráce se společností Lepší úklid s.r.o. probíhá od začátku 2015 a stále trvá. Zástupci firmy jsou flexibilní a komunikativní. V případě problému je vše řešeno rychle a k naší spokojenosti.

Pro koho pracujeme?

Reference na úklid a správu objektů podobné vašemu zadání

Jsme na trhu už přes 13 let a většina našich klientů je s námi stejně dlouhohu dobu. Spolupracujeme například s digitální agenturou New Logic, Maxíkovou jazykovou školkou nebo boutique hotelem Absolutum.
Výsledky našich služeb v oblasti úklidu a správy majetku nemusíme dlouze obhajovat. Mluví za nás reference našich spokojených klientů z řad firem i soukromých osob.

Napište nám. Rádi vám předložíme reference služeb z oblasti, která vás bude zajímat. V případě zájmu předáme kontakt na osobu z předložené firmy pro osobní referenci.

Vyžádat si reference

Naši klienti

Newlogic
Re Max
Trigema
Metrostav
Pojistovna
Absolutum
SVJ
Scio
AV NET
Maxíkova jazyková školka a jesle
SUBTERA
Fresenius Medical Care
Sun Marketing
AMI Communications
SFG
BurdaInternational
Credo
CzechPromotion
Kapitol
Kyowa
NNIT
Odborový svaz
Czech Outdoor
Praha 4
STRV
Taste
Vetcentrum