Čištění a dezinfekce ozonem

Dezinfekce ozonem

Dezinfekce ozonem

Bakterie, viry a zápach spolehlivě zničí ozon

Nejlepší možné řešení pro dezinfekci od virů, plísní, nebo zbavení zápachů z místností, bytů, kanceláří, hotelů a aut je čištění a dezinfekce ozonem. Díky výkonému generátoru ozonu se do uzavřeného prostoru dostane až 14g ozonu za hodinu. Tím spolehlive zničí všechny bakterie, viry a pachy na všech i nedostupných místech. Výhodou této technologie je rozptyl generovaného plynu ozonu v místnosti vzduchem a tedy ozon se dostane opravdu všude. Po aplikaci se pouze čištěný prostor musí důkladně vyvětrat. Účinek je 100% a trvalejší než bežné dezinfekční metody za pomoci sperjů a dezinfekčních roztíratelných látek.

Nezávazná poptávka

Garance kvality služeb

Zjistíme vaše potřeby
Provedeme domluvenou službu
Zkontrolujeme kvalitu úklidu
Další spokojený zákazník

Garance kvality služeb

Garance kvality služeb

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová a snažíme se především vytvořit dlouhodobý profesionální obchodní vztah. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb garantujeme, že naše práce bude vždy perfektní.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Společnost Lepší úklid s.r.o., je pojištěna proti způsobené škodě do výše 5 000 000 Kč. V případě, že by někteří z našich pracovníků škodu způsobili, garantujeme plnou náhradu způsobené škody.