Čištění zámkové dlažby

Čištění zámkové dlažby

Čištění zámkové dlažby

Používáme vysokotlaké čistící stroje na úklid dlažděných ploch

Vyčistíme vaší zámkovou dlažbu nebo betonové plochy tak, aby vypadaly zase jako nové. Čištění zámkové dlažby provádíme pomocí profesionálního vysokotlakého mycího stroje Kränzle a systému MOSMATIC. Díky naší praxi a know-how dokážeme vyčistit i velmi znečištěné povrchy od mastnot a dalších agresivních znečištění. Vysokotlaké čištění zámkové dlažby MOSMATIC odstraní nejen nečistoty, ale také mechy, lišejníky a trávy. V případě potřeby zajistíme i doplnění spár pískem a hydrofobní impregnací pro déle trvající účinek čištění. Neváhejte a poptejte naše služby, rádi pro vás připravíme nezávaznou kalkulaci. 

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Garance kvality služeb

Zjistíme vaše potřeby
Provedeme domluvenou službu
Zkontrolujeme kvalitu úklidu
Další spokojený zákazník

Garance kvality služeb

Garance kvality služeb

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová a snažíme se především vytvořit dlouhodobý profesionální obchodní vztah. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb garantujeme, že naše práce bude vždy perfektní.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Společnost Lepší úklid s.r.o., je pojištěna proti způsobené škodě do výše 5 000 000 Kč. V případě, že by někteří z našich pracovníků škodu způsobili, garantujeme plnou náhradu způsobené škody.