Strojové čištění

Strojové čištění podlah a garáží

Strojové čištění podlah a garáží

Naše úklidové stroje pracují nejen po Praze a okolí.

Strojové čištění podlah, čištění garáží a jiných průmyslových ploch provádíme za pomoci profesionální a výkonné techniky Tennant, Eureka, Karcher a Mosmatic. Strojové čištění podlah jsme schopni realizovat v Praze a blízkém okolí, ale není pro nás problém čištění provést kdekoliv v ČR. Pro strojové čistění využíváme vyspělé čistící prostředky s NANO technologií, které ve spojení s výkonnou strojovou technikou dosahují výborného výsledku čištění.

Strojové čištění podlah je vhodné i pro úklid po haváriích vody, nebo při extrémním sněhu. Čištění doporučujeme provádět v pravidelných intervalech kvůli delší životnosti podlah. Garážová stání a plochy by měly být čištěny alespoň 4 x do roka a v zimních měsících ideálně jednou za 2 měsíce. Ostatní komerční a výrobní plochy dle zátěže a stupně znečištění. V případě zájmu můžeme podlahy po vyčištění také leštit a impregnovat pomocí chemie a vosků.

Nezávazná poptávka

Garance kvality služeb

Zjistíme vaše potřeby
Provedeme domluvenou službu
Zkontrolujeme kvalitu úklidu
Další spokojený zákazník

Garance kvality služeb

Garance kvality služeb

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová a snažíme se především vytvořit dlouhodobý profesionální obchodní vztah. Díky našemu systému kontroly a kvality služeb garantujeme, že naše práce bude vždy perfektní.

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti

Společnost Lepší úklid s.r.o., je pojištěna proti způsobené škodě do výše 5 000 000 Kč. V případě, že by někteří z našich pracovníků škodu způsobili, garantujeme plnou náhradu způsobené škody.